Fialové vibrátory

Fialové vibrátory

Fialová barva byla vždy barvou ctnosti. V poslední době se z této barvy stává pravý opak, neboť se stává tato barva symbolem divokých večírků a bujarých nocí. Pokud jste v této barvě našli zalíbení i vy, a to především v oblasti erotických pomůcek, určitě máte z čeho vybírat. Fialovou barvu totiž najdete na většině erotických pomůcek, které se n...

Fialová barva byla vždy barvou ctnosti. V poslední době se z této barvy stává pravý opak, neboť se stává tato barva symbolem divokých večírků a bujarých nocí. Pokud jste v této barvě našli zalíbení i vy, a to především v oblasti erotických pomůcek, určitě máte z čeho vybírat. Fialovou barvu totiž najdete na většině erotických pomůcek, které se nacházejí na trhu. Výjimkou nejsou ani fialové vibrátory, které dokážou navodit velmi příjemnou atmosféru v ložnici každého páru, ale i jednotlivců. Rozhodně Vám doporučujeme v této nabídce vybírat, neboť si pořídíte erotického společníka, jenž bude stát za to.

Barva, jako dokonalý sexuální symbol

Pokud si vyberete fialovou barvu jako svou erotickou barvu, můžete si být jisti tím, že veškeré další podněty, které budou fialové, vás dokonale dostanou do varu. Tím jsou myšleny hlavně sexuální pomůcky, ale i také různé oblečky a podobně. U vibrátorů znamená fialová barva hlavně určitou míru elegance, a to hlavně v kombinaci s matným povrchem. Fialové vibrátory najdete snad u všech luxusnějších značek těchto erotických pomůcek, jako například u produktu We vibe a dalších. Výběr je tedy vskutku obsáhlý, a tak záleží na každé ženě, jaký produkt si nakonec zvolí.

Proč byste si měli pořídit fialový vibrátor?

-          Jedná se o barvu symbolizující kombinaci klidu modré a pohonné síly červené

-          V luxusním zpracování vypadá fialová skutečně elegantně

-          Jednoduše se ztratí mezi ostatními věcmi (není tak nápadná)

-          Působí eroticky

-          Jedná se o neutrální barvu hodící se ke všem ženám

 

I když je pořízení fialového vibrátoru spíše jen taková symbolická záležitost, má to i svůj hlubší význam, a to především pro ty, kteří mají tuto barvu jako svou oblíbenou. Rozhodně se však fialovému vibrátoru nebraňte ani tehdy, když máte jiné oblíbené barvy. Fialová je zkrátka báječná barva, která dokáže navodit velmi příjemnou atmosféru i náladu a vše dokáže také udržet. 

Zobrazit

Fialové vibrátory V této kategorii není žádné zboží.