Tenga deep throat

Tenga deep throat

Techniku hlubokého hrdla by chtěl vyzkoušet snad každý muž, který se někdy díval na filmy pro dospělé. I přesto, že se na první pohled může jednat o praktiku, která nemá s příjemnými pocity co dočinění, opak je pravdou. Muži, kteří zažili, jaké je to být hluboko v hrdle ženy, by mohli vyprávět, jak moc jim to bylo příjemné. Pokud však nemáte par...

Techniku hlubokého hrdla by chtěl vyzkoušet snad každý muž, který se někdy díval na filmy pro dospělé. I přesto, že se na první pohled může jednat o praktiku, která nemá s příjemnými pocity co dočinění, opak je pravdou. Muži, kteří zažili, jaké je to být hluboko v hrdle ženy, by mohli vyprávět, jak moc jim to bylo příjemné. Pokud však nemáte partnerku, která by k této praktice byla svolná, ale i přesto byste si chtěli dopřát ten pocit, který muži při této praktice mají, pak si pořiďte báječnou erotickou pomůcku s názvem Tenga Deep Throat.

Pro muže jen to nejlepší

Tenga je světovým výrobcem erotických pomůcek již několik let, a proto nyní vyrábí tak kvalitní pomůcky, kterou je i Tenga Deep Throat. Co vám však může tato erotická pomůcka nabídnout, kromě luxusního požitku, který je téměř shodný s tím, co můžete zažít se ženou? V první řadě to je nenápadný design. Člověk, který značku Tenga nezná, rozhodně neřekne, že má jít o erotickou pomůcku. Už jen to je důvod, proč je Tenga Deep Throat kvalitnější pomůckou, než většina ostatních s podobným zaměřením.

Výhody masturbátory Tenga Deep Throat:

-          Velmi nenápadný design

-          Šikovná, ač velmi jednoduchá pomůcka

-          K dostání ve více velikostech

-          Mlaskavé zvuky pro věrné napodobení

-          Velmi příjemný měkký materiál

-          Možnost vytvoření vyššího podtlaku

 

Výrobce však u tohoto masturbátory uvádí, že je pouze na jedno použití. Tato skutečnost však záleží na chuti každého majitele této erotické pomůcky. Pokud se s ní naučíte zacházet, pak není žádný problém tuto pomůcku využívat i opakovaně. V případě jednoho použití by vás totiž užívání si s touto erotickou pomůckou přišla na poměrně hodně peněz.

V každém případě je Tenga Deep Throat báječnou erotickou pomůckou pro všechny muže, kteří touží po sexuální praktice hlubokého orálu. Jestliže byste měli zájem o vyzkoušení, pak se můžete oddaně spolehnout právě na výrobek značky Tenga.

Zobrazit

Tenga deep throat V této kategorii není žádné zboží.